menu close menu

Služby

Svatební oznámení

svatební prsteny

Snubní prstýnky

prstenyHP

Svatební kytice a výzdoba

xx

Spodní prádlo a punčochové zboží

spodní prádlo

Vizážistika

Vizážistika

Svatební dorty

Svatební dort rozkrojený novomanželi patří již k jedné z mnoha svatebních tradic. Naše cukrářská specialistka na svatební dorty Vám vyrobí dort přesně podle vašich představ (ovocné, marcipánové, šlehačkové atd.). V našem salonu je také možné zakoupit figurky na svatební dort.

Svatební místo a hostina

Náš svatební salon Vám doporučí vhodné místo pro konání svatebního obřadu či uspořádání svatební hostiny v návaznosti na Vaše požadavky (počet hostů, ubytovací kapacitu, venkovní restauraci apod.). Přejete-li si svatební hostinu na zahradě u Vás doma, zajistíme Vám kompletní catering na celý den.

Fotograf

Důležitou součástí přípravy svatby je i vhodná volba svatebního fotografa. Náš svatební salon Vám nabízí služby profesionálních fotografů, které mají bohaté zkušenosti s fotografováním svateb. Samozřejmostí je sjednání předsvatební osobní schůzky s fotografem a sdělení svých představ o svatební dni.

Ostatní služby

Náš svatební salon dále spolupracuje se specialisty v oboru kosmetiky (svatební líčení, prodlužování řas, nehtová modeláž atd.), svatebních účesů, hudebního doprovodu,  půjčování automobilů atd. Předsvatební příprava zahrnuje mnoho různých aktivit a tak nám bude potěšením, pokud Vám budeme moci být alespoň trochu nápomocní.