menu close menu

Spodní prádlo a punčochové zboží

V našem salonu najdete velký výběr opravdu luxusního spodního prádla a punčochového zboží. Nabízíme spodní prádlo známých světových značek.

Vybírat můžete z mnoha střihů, barev a velikostí. Podprsenky nabízíme od velikosti košíčku A do velikosti I. Kromě toho nabízíme i stahovací a tvarovací prádlo a mnoho doplňků jako jsou podvazkové pásy, podvazky a další.

Z luxusního spodního prádla u nás najdete vše na co si vzpomenete a to včetně podvazků, korzetových podprsenek, punčochové zboží včetně samodržících punčoch, klasických silonek až po stahující silonky ve všech velikostech a barvách.

Nabízíme spodní prádlo nejen italských značek LEILIEVE, PIERRE CARDIN, SÍ E LEI, LORMAR, GUESS, PARFAIT, AFFINITAS a další, které se více zaměřují na design, sexy střihy a menší košíčky podprsenek, ale také německé značky FELINA, která se zaměřuje především na funkčnost a pohodlí zákaznice, ale i design je velmi lákavý. Tato německá značka se specializuje na větší košíčky C až I a také na stahovací a tvarovací prádlo. Spodní prádlo od této značky je velmi luxusní a výborně sedí.

NOVĚ!!! Spodní prádlo značky GUES!